Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD v RAW

Zdravím,
mam koupený nový pc (Hal3000 Pro V2), ale bohužel nefunguje HDD (WD 1TB Caviar Blue). Hned od začátku, když sem jej otevřela, tak se akorát sekl celej explorer.exe. Teď po zapnutí se disk z NFTS na RAW. Asi není jiná možnost, nežli poslat na reklamaci, že? Jelikož ho mam doma od pátku, tak se v tom vážně hrabat nechci, protože je blbost si nechat propadnout záruku, že? Myslíte, že kdyby byla nutná výměna, že budu muset zaplatit celej HDD znovu, i přesto, že HDD nešel od začátku?

" Hned od začátku, když sem jej otevřela" Hned od zaciatku coho si otvorila ? Ty si otvorila ten disk alebo bednu na PC alebo co si otvorila ?!
"Teď po zapnutí se disk z NFTS na RAW" Dalsej vete co nechapem ale nevadi...
----
Jednoducho ak mas ten PC alebo DISK novy a nejde tak zanes na reklamaciu ak ho mas v reklamacnej dobe (2 roky) a neboj sa platit nebudes nic ak zistia ze to neni tvojou vynou ta chyba zapricinena...