Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém pri chodu PC

Dobrý deň :) mam problém z počítačom a to taký že z ničoho nič keď som ráno zapol tak sa normálne zapol ale asi po minuté začal neskutočne sekať a nejde mi otvoriť žiadna aplikácia....vôbec nič nejde zapnut pretože na každú aplikáciu mi vyhodí error :/ neviem kde je chyba a ked otvorím vlastnosti systému tak tam kde ma byt Procesor a RAM píše že "nieje dostupne" a ešte som si všimol že v grafe RAM mi kleslo z 3.60(cca)/7.94 na 1.70/7.94 GB max a keď som ho večer pred tým ránom vypínal všimol som si že oveľa dlhšie sa vypínal :) kto by vedel kde je chyba a či by sa to dalo niejak opraviť tak prosím nech sa ozve alebo to musím dat do opravy :) vopred ďakujem :)

často vyhodi Werfault.exe error alebo že windows prestal pracovat....alebo niejake čísla error...tie čísla si nepamämetam lebo ich tam bolo strašne veľa...a áno nouzovy režim funguje bez problemov tam nič neseká ani nič tam idú aplikácie spustit :)

Když to v nouzáku jede v pořádku, tak si zkontroluj rozdíl ve spouštěných programech (msconfig - záložka Po spuštění) a všechny je zakaž. Možná by byl zajímavý i screen z toho okna - obrázek ulož třeba na ctrlv.cz a sem pak dej odkaz. Taky můžeš zkusit kontrolu z CMD (jako správce) - příkaz sfc /scannow

Odtrojanuj PC - použij MBAM + AdwCleaner (oba a v uvedeném pořadí).

Ták skúsil som ten msconfig a vypol som všetko a dal som aj sfc/scannow a overení skončilo na 54% a napísalo že Program Ochrana prostriedkou systému Windows nemohol provest požadovanú operaciu ...screen doložit nemožem kedže nedokažem z toho PC sa dostat ani len na niejaku webovu stranku lebo ked spustim chroom stale píše že čakanie na medzipamät a nič :/ ...po tom čo som všetko urobil v nudzovom režime po zapnuti PC mi teraz kontroluje disk prave teraz