Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SLI do budoucna - ANO či NE?

Zdravím všechny,

navazuji na můj předešlý thread http://pc.poradna.net/question/view/103470-ohodnoce ni-herni-sestavy
Stále se rozhoduji, jestli mám koupit desku s SLI a to konkrétně s 590 SLI a nebo jestli mi bude stačit 570 Ultra. Jde o to, jestli v budoucnosti bude na hraní náročných her potřeba dvou karet v SLI, nebo jestli bude stačit jedna výkonná Nvidia 8800. Má otázka tedy zní, je nutnost mít v budoucnu desku s SLI?

Předem díky všem za odpovědi

NE:-p
neznám případ kdy by byla koupě dvou SLI grafik ekonomicky výhodnější než koupení jedné výkonnější karty.Bavme se třeba o "sociální" třídě grafických karet do cca 12000.Pokud myslíš na dražší tak si sli kup-klidně, jsi nadšenec a potřebuješ sli ke štěstí:-)

Zvlášť nevěřím "dokoupení" druhé grafiky po čase třeba po roce-vývoj v grafických kartách a výkonech je zatím tak rychlý že řešení "budu mít SLI v budoucnu" nemá podle mě smysl.