Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefon s androidem a dobrým fotoaparátem do 5000

Dobrý den,
Mohli byste mi prosím poradit při výběru telefonu?
Momentálně mám sony xperia L a nejsem spokojena s jeho fotoaparátem. Chtěla bych tedy telefon s dobrým fotoaparátem a androidem s cenou tak do 5000.
Ještě bych se chtěla zeptat, nic o tom nevím, jestli by šel nějak odstranit škrábanec z displeje.

Děkuji za vaše odpovědi, opravdu si moc vážím každé vaší rady.

Koukal jsem na recenzi a Sony Xperia L ma pouze mirne podprumerny fotoaparat, founy do 5.000,- maji maximalne prumerne fotaky, teda at ti poradi cokoli nebude to o moc lepsi nez co mas ted. Opravdu kvalitni fotaky v ramci toho co je mozne ziskat z omezeneho rozmeru mobilu maji founy drazsi.

Vymena kryciho skla displeje byva mozna, ale uplne levne to neni, kvuli skrabanci bych rekl, ze se to rozhodne nevyplati.