Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymena komponentov

Caute ludia chcem sa opytat ci sa da (je bezpecny atd.) vymienat hardver pocas toho ako je zapnuty PC (bezi windows)... myslim tym napriklad vymenu RAM, alebo pridanie a odobranie harddisku (samozrejme nemyslim toho, na ktorom bezi windows)...?

Jediné Hot Swap zařízení, které je na běžném domácím počítači možno odpojovat a připojovat za chodu jsou SATA disky, popřípadě SATA mechanika. Bráno ovšem pouze z hlediska možného poškození HW. Jak se s tím vypořádá SW je věc druhá.