Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno červ Warezov se neustále vrací do PC

chvilku se toho zbavím a za chvilku už mi avast hlási virus červ, jak se ho mám pomocí avastu zbavit? Jde to?

OMG, kdy se konečně lidi naučíte dávat srozumitelné a výstižné předměty dotazů? "virus červ, potřebuju pomoct" je poněkud vágní.. (touchwood)

vyřešeno. (touchwood)

on s tím NOD bude mít asi naprosto tentýž problém -- červ se mu tam dostává po síti, a pokud reaguje Avast, není problém v Avastu, ale v blbě (amatérsky, atp.) nastaveném firewallu, případně jeho kompletní absenci.