Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síťový adaptér nenalezen

Přeinstaloval jsem win xp na starším pc na win 7 64bit a od té doby nemohu používat internet. Nejsou ovladače a žádný nefunguje.. přes Everest mi to ani nepíše co za síťovku tam mam .. jen že tam nějaká je.. Nevíte někdo kde sehnat drivery? Popř. pokud stačí na zákl.desku tak je od Gigabyte

bednu otevírat není potreba, ostane je mnohho zarízení na kterých napsáno není nic, výrobce je velice skromnej a nestojí o to aby jeho jméno bylo na nečem napsáno a typ zarízení popsat nechce už vúbec

síťové adaptéry, vlastne každý adaptér lze najít v ovládacích panelech, múže být samozrejme zobrazen jako neznáme zarízení, po rozkliknutí mu lze ve vlastnostech najít takzvané "PID" které lze následne pomerne jednoduše dohladat Googlem o jaké zarízení jde a lze pripadne, pokud existuje, najít ovladač pro daný operační systém

.... :puff: