Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem procesor + RAM

Zdravím všechny,
prosím o radu. Mám tuto starší zákl.desku: http://zakladni-desky.heureka.cz/asrock-n68c-s-ucc /galerie/
Jaké MAX. paměti a procesor by byly vhodné, aby to deska utáhla? Samozřejmě důvodem je úspora peněz. Je mi jasné, že by byl lepší celkový upgrade, ale jak říkám, peníze až na prvním místě :-)
našla jsem toto:
Procesor:
http://procesory.heureka.cz/amd-athlon-ii-x3-460/p oradna/#section
RAM:
https://www.alza.cz/kingston-8gb-kit-ddr3-1600mhz- cl10-hyperx-fury-series-d1147673.htm#recenze

mě je docela jasné, co chtěl vědět, ale proč ten nadřazený arogantní styl? Jasně jsem psala, že bych ráda na tuto desku dala co možná nejvýkonnější procesor a k tomu paměti. Myslela, že mi někdo napíše: max. tam může být tato deska a tato RAM. Proč dotazy, kdo to bude montovat?

Ubožáci jste vy všichni, co si tady akorát honíte trika a děláte jací jste chytrolíni. Poradna je od toho, aby člověku adekvátně poradili. Logicky se ptají lidé, kteří danému tématu moc nerozumí. Z těch x příspěvků se jediný icepower32 snažil poradit bez toho, aniž by z jeho rad byla cítit arogance a nadřazenost. Ostatní příspěvky jsou mimo mísu, některé až za hranicí. Pro to byla moje reakce taková, jaká byla. A o Slovácích se bavit už nehodlám, to je ztráta času......zdar,

wtf? to aj do obchodu chodíš v ženských šatách :D
ale jinak myslím že stačí kus rozumnejšie "zformulovať" otázku, a určite by jsi mala (o sory mal) lepšiu odpoved. Celkovo odpoviem že tvoje chování bylo priamo nevhodné, dalej dodám že z

Lepšího? Ako má niekto vedieť, čo presne tam máš teraz? :i:
Napíš presný model CPU (procesor) a RAM ! Potom sa dá poradiť "niečo lepšie"...

nejsem školená IT profesinálka.
montovať Ti to bude následne po výbere a kúpe kto?

tejto citace, mi neprijde jako by psal arogantne, jak ty poté, presneji, si myslím že to čo ty považuješ za arogantnu odpoved, može iný brať odpoved "normálneho" charakteru. Sry, ale v tomto prípade si to posrala ty, ak si lepšie prečítaš tú otázku, tak pochopíš že jedine čo sa ptal je že čo máš v PC práve teraz (teda vtedy ked si psala diskuzy). V poslednej časti citace tiež neberem nič ako arogantne, kedže pravdu povediac mal pravdu (sama si to priznala, o sorry, priznal)