Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s diskem ve Windows 8.1 64bit

Ahoj, dneska jsem celý den dělal na PC, pak jsem odběhl a nyní jsem chtěl otevřít rozdělanou práci ale disk mi hlásí že: Struktura disku je porušena a není čitelná. Nemůžu ani dýchat :-( Pomůže prosím někdo? Jedná se o klasicky magnetický disk WD 320GB.

Za prvé rok na něčem pracovat a nemít průběžné zálohy aspoň na dalších dvou HW nezávislých zařízeních je hazard.
RAW formát disku občas windowsy vyrobí, většinou to jde bez následků opravit. Například programem Testdisk. Pokud se v problematice moc neorientujete, raději požádejte někoho zkušenějšího ale opravdu zkušenějšího, ne jenom "hubou".
Jsou i firmy, které se tím zabývají - tam je ale potřeba dobře vybrat - některé disk nejdříve úmyslně poškodí, aby oprava byla dražší (jak jsem slyšel tak prodávám...)

Recuva, getdataback, testdisk + asi 5 dalších vyhlášených programů == failed. Data jsem ale nakonec všechny zachránil díky Ease US Data Recovery Wizard 8.8, doporučuji všem. Neuvěřitelná rychlost skenování i obnovy souborů.