Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 8.1 a normální zobrazení kalkulačky

Zdravím..

chtěl bych se zeptat jestli jde zobrazit ve win 8.1 klasická kalkulačka tak jako tomu bylo u předešlých verzí win.. kalkulačka přes celé okno (i jen na půl okna) s obříma tlačítkama je mi k ničemu.. díky za tipy.. (osmičky neznám, sotva jsem je začal používat, ale nikde v nastavení jsem nic nenašel.. jinou appku jsem zatím nesháněl, přijde mi to zbytečný u tak jednoduché aplikace stahovat alternativu)

Je to myslim aj v start medzi vsetkymi aplikaciami ale medzi tymi "normalnymi" (klasicky su normalne aplikacie az na konci zoznamu ale da sa to prepnut kdesi v pravy klik na listu-vlastnosti ci kde) aby boli klasicke aplikacie v start uvedene na zaciatku. Ja som si na tu klasicku kalkulacku dal pravy klik - najst ciel a tam je zastupca a skopirujem si ho na plochu alebo do quicklaunch baru.
Ja tie osmickove app tiez nepouzivam nechapem jaky dement v MS to vymyslel. Mas tam vpodstate vsetko 2x, raz ako osmickova dementna app, a potom ako normalna app (aj prehravac, IE, apod. Normalny IE tusim nema ani ikonu v start, ale da sa urobit zastupca na iexplore.exe)