Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows - účet

Ahoj,
jde založit nový účet na windows, aby byl naprosto stejný jako první? Aby tam byla stejna plocha, stejne programy hned od zacatku? Ja kdyz zalozil novej, tak to bylo prázdné

Zalezi, pro jaky system.
Az do Vist fungovalo to zkopirovani profilu, pokud se nakopiroval do Default, tak kazdy novy uzivatel mel stejne nastaveni (nebo jenom nekomu konkretnimu).
Od W7 ta moznost uz je zablokovana, ale da se to obejit.
Ale je nekolik moznosti.