Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Procesor v notebooku - koupit nový nebo přetaktovat?

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat zda je lepší přetaktovat procesor na mém notebooku, nebo je lepší koupit procesor nový. Mám Intel i7-3412QM SPU @ 2.10GHz a potřebuji minimálně 2.50GHz, takže si myslím že pro přetaktování by neměl být problém. Aktuálně jsou teploty dobré (kolem 40 stupňů). Opravdu to nejde nějak udělat abych nemusel kupovat nový procesor? :.(

Děkuji za odpovědi...
Změna předmětu, původně: Procesor
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Po dokončení istalace se mi zobrazila zpráva jen o CPU... "Your computer does not meet the minimum recommended CPU Frequency specification. The game may have trouble running if you proceed". Takže myslím že je to jen o procesoru.

Aha...

Operační systém: Windows 7 Home Premium 64-bit
RAM: 4GB
Grafická karta: Intel(R) HD Graphics 4000
Procesor: Intel i7-3412QM SPU @ 2.10GHz
Místo na disku: 500GB

Mě se totiž zdá že je zbytek v pořádku, grafická karta by to utáhnout měla, RAM také splňuji... Fakt nevím čím by to mohli jiným být když né procesorem

V notebooku? Ty chceš měnit grafiku v notebooku?
Tohle jsi (v souvislosti s GTA V) četl?

Některé systémové komponenty, například mobilní čipsety, integrované grafické karty a AGP karty nemusí být kompatibilní. Konfigurace, které nejsou uvedené, nemusí být vydavatelem podporovány.