Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunkční notebook PORADÍ NĚKDO JAK DOSTAT DATA Z NĚHO I Z PLOCHY

poprosím o radu děti mi polili trochu notas.
NEBYLI JSME DOMA SICE VYNDALI BATERKU I ZE ZDROJE VŠE VYSUŠILI ale dali tam asi baterii zpět až já ji zas vyndala .Vysušovali jsme tři dny jenže notas má sice snahu naběhnou rozběhne tedy ozsvití se kontrolka a zas klekne.Vyndala jsem disk že zkopíruji data ale nemám tam skoro nic myslíte že pujde zkopírovat co co bylo na ploše fotky a další jak to v tom disku najdu ne vše bylo zazalohované jde mi o ty fotky z plochy děkuji moc předem za rady

Data na disku určitě budou. Nejlepší bude to dát někomu, kdo má možnost připojit disk do stolního PC jako druhý disk a stáhnout z něj data. Pokud máte ve zvyku dávat všechno na plochu, tam tam bude pravděpodobně problém s převzetím práv k přístupu, takže doporučuju někoho alespoň trochu problematiky znalého.