Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr počítače do 12 000,-

Dobrý den,

rád bych se zeptal, jestli nevíte o nějakém dobrém stolním počítačí, který by stál maximálně 12 tisíc. (Samozřejmě budu více spokojen za levnější :-))
Potřeboval bych počítač, který by byl schopný utáhnout hru GTA 5.

Doporučené nároky na hru jsou:

Operační systém: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Procesor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
RAM: 8GB
Grafická karta: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Zvuková karta: 100% DirectX 10 kompaktibilní
HDD: 65GB
DVD mechanika

Děkuji za odpovědi

Neřekl si, že hru chceš sám hrát. Potom si kup tablet za pár tisíc, internet a pusť si Let's play video na YouTube (až bude). Tablet je technicky počítač. Utáhne GTA V, ovšem pouze obraz záznamu. Zbytek utrať za dobré jídlo. :-D Ne ale teď vážně to asi nejde sestavit, ale mohl bys teoreticky koupit nějaký hodně ořezaný počítač, který zvládne přehrávání obrazu a bude mít internet a pak použít služby jako OnLive, kde můžeš hrát hry v ultra grafice a služba pouze streamuje obraz na základě reakcí na klávesnici a myš. Kdysi jsem to zkoušela a funguje to dobře. Prý to běhá i na mobilu (ovšem tam to jaksi není ono). Doporučuji si zkusit zkušební hraní (dřív bylo asi 15 minut zdarma).