Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista - ako vypnut upozornenie o zabezpeceni PC?

Neviete mi niekto prosim vas poradit, ktora sluzba vo Viste zabezpecuje kontrolu ci su zapnute napriklad aktualizacie alebo firewall?
Ide mi o to, ze pri kazdom starte Visty mi v systray vybehne upozernenie Overte zabezpecenie PC (prave kvoli vypnutym aktualizaciam) a neviem sa toho zbavit. Skusal som uz vypnut nasledovne sluzby: Centrum zabezpecenia, oznamovanie udalosti systemu, vystrahy a protokolovanie systemu, no bezvysledne.

Když to je těžké - do Windows XP SP1 se uživatelé neobtěžovali zabezpečení zapnout, teď když jsou od XP SP2 vnucovaná tak se je snaží zase vypnout.

testovali jsem vistu v praci

Co se týče uživatelů v prostředí managed workstation, tak tam jsou takové věci mimo debatu, protože uživatelé nic z toho ani neuvidí ale přesto to na ně bude aplikované...

No ja mam tu Vistu zabezpecenu dostatocne, aspon si myslim. Len tie aktualizacie si stahujem radsej rucne, aj tak to mam len na 30 dni na skusku, lebo ju nemam zakupenu.
Inak vdaka za odkaz, hned prvy odkaz z google to vyriesil. To je tak, ked niekto nevie hladat...