Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem android lollipop a navod?

Dobry vecer, toz jsem aktualizoval taky sveho founa. Skocil mi tam lollipop. No a ja vubec nemuzu prijit na to, jak na zamcene obrazovce pri zobrazeni hodin vypnu pocasi pod hodinama, pac se mi neaktualizuje a mam ho vic nez tyden stejny. A pak taky nepobiram jak zapnu notifikace v liste. Zkusil jsem v v nastaveni zvuku nebo jak je to uz vse hny mozny kombinace a prd. Porad mi skace jen vyskakovaci okno, ale notifikace nee. Jo a taky mi nejde dat na zamcenou obrazovku ikona na primy spusteni treba viber. Jde tam jen fotak. Moc vas prosim poradite mi? System se mi jinak libi, baterka drzi az prekvapive vic ( a to o dost), nekouse, nepada, vse super. Moc vam dekuji Karlik

Ne-Ak-Tu-A-Li-Zo-Vat.

Bohužel si nemyslím že by pro ten foun podporovali OTA Flashback. Většina appek ještě nepodporuje Android L a tak jich (logicky) většina nebude fungovat. Jaké notifikace očekáváš že ti tam neskáčou? Android L je udělaný na vyskakovací okna jako ve winech, to je důvod proč ti to dělá. Na lockscreen si odkazy v 5.0ce dávat nejde. S tím se smiř.