Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odinstalování ovladačů

Dobrý den, chci si pořídit novou grafiku : Sapphire AMD DUAL-X R9 270X 2GB GDDR5 OC WITH BOOST
a procesor : AMD FX 8300

Ale před instalací těchto ovladačů bych měl odinstalovat staré ovladače nevíte které ?
ipyz6dlIp

loading...

jasně. Mám koupený Win7 Ultimate, krabicovku Office 2010, TC, VMware Workstation, The Bat! a spoustu dalšího SW (a asi 250 her, většinou Steam a Origin + cca 30 her Humblebundle a GOG). Když si SW můžu koupit, proč bych ho měl pirátit?

edit: že ty kradeš SW neznamená, že jej kradou všichni.

edit2: a nejjasnější jsou ti, co kradou záměrně, i když jsou k dispozici srovnatelné SW zdarma, viz ten WinRAR.

To myslím není. Respektive jen 40 dní (nevím, používám 7zip, který má lepší pakovací účinnost a heslem chráněný archív je mnohem lépe odolný vůči password recovery utilitám).

Jednou ale rozdávali licence WinRaru zdarma, ale to už bude let..

edit:

Od: <info@win-rar.com>
Komu: <***@***.***>
Předmět: WinRAR Key Download
Datum: 30. července 2006 10:46

Dear User,

Thank you for filling out our small questionaire.

In order to receive your license key file for the WinRAR 3.51 non upgradeable
version, please click on the following link or copy and paste this link in the
navigation/address bar of your Internet browser:

http://www.win-rar.com/bestoverallutility/download .php?id=******

IMPORTANT: You only have two attempts to download the key using this link.

9 let, ve skladišti ho mám, ale nepoužívám, nepotřebuji.

Fakt machr, že jsi tady vypsal, půlku svých programů, ale stále ti chybí ty kradený.

Když si SW můžu koupit, proč bych ho měl pirátit?

Jo, skvělý, tak tahle hláška se ti povedla, klobouk dolů, teď už je to jasný.

PS. Nemá to cenu se tu hádat, stejně ten, kdo chce si něco ukrást tak si ukradne a kecama typu "To jsi všechno ukradl sám?" stejně nic nezmůžeš.

Já si to nevymýšlím. Ptám se u toho, jak to mám chápat, pokud sis nevšiml.
Já nechápu, co má firemní software společného s tím, kolik utratíš měsíčně za software. Je to asi jako bych se ptal, kolik utratíš měsíčně za benzín a tys mi napsal, že služební auto ujede 500km. Naprosto irelevantní informace, která s předchozím příspěvkem nemá nic společného.

Já z těch 2k musím platit i kolej. Je teda fakt, že mi část z toho škola nejspíš vrátí na stipendiu, nicméně to budu mít možná jako povyražení na léto, teď musím žít bez těch peněz. Jak už jsem psal, ročně za hry neutratím víc jak 300, tj. 25 korun měsíčně. To mi nepřijde tak strašné. Mimochodem, v případě velké finanční nouze se dá i sehnat brigáda. Pokud brigádu nestíhám, nepotřebuju kupovat hry, protože bych nestíhal ani hry. Pokud mám čas na hry, mám čas i na brigádu.

Ostatní SW se dá sehnat zdarma. Jaký máš vůbec důvod k tomu pirátění? Kromě názoru, že to dělají všichni, což zaprvé není důvod a zadruhé nedělají.

já jsem studoval prakticky za svoje, protože jsem nechtěl být zátěží pro své rodiče, kteří nikdy nevydělávali horentní sumy. Dostával jsem jen víkendový "mamahotel", bydlení, dopravu a potraviny jsem si zajišťoval sám prací po odpolednech a večerech (a samozřejmě přes prázdniny - to jsem si vždy šetřil na počítač). Spolužáci chodili večer pařit, já chodil do práce. Jenže ještě než jsem dodělal diplomku, měl jsem dvě nabídky na pracovní místo se zajímavým nástupním platem. :-)

zapomněl jsem na teamviewer premium. Ten mám taky koupený. :-)

Byly kdysi doby, kdy se nic jiného než pirátit nedalo. Komunisti SW nedováželi a jediná cesta jak se dostat k SW bylo okopírovat jej. Jenže dneska je k dispozici internet, spousta free/open software a ceny mnoha dalších jsou legračně nízké.

A zastávám jednoduchý princip: když potřebuju něco řešit, snažím se to dělat se SW zdarma. A teprve když to nejde, koupím SW placený. Třeba jsem si pohrával s myšlenkou koupit Adobe CS nebo aspoň Photoshop. Nakonec jsem zjistil, že si vystačím s kombinací několika free programů. Není to tak sexy, někdy to trochu drhne, ale s ohledem na to, že grafikou se dnes zabývám už jen okrajově, tak mi to stačí a výsledky jsou porovnatelné.

edit: třeba takový Christian Ghisler je celkem zajímavý, poctivý a šikovný člověk (několikrát jsem s ním komunikoval) a připadne mi špatné používat jeho program a nedat mu těch pár stovek za licenci, když se s tím dá dělat tolik efektivních operací.

Ked mas teraz nvidiu a chces tam dat amd, tak je dobre odinstalit nvidia ovladace. Mas tam len nvidia physx, asi si ziadne nvidia ovladace ani neinstaloval, to muselo byt "skvele" :)
(alebo ti uninstall zaznam zrusil ten debilny cleaner, tak potom sa nediv ze mas problem)