Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přenos dat - USB z HTC One M8 do počítače

Dobrý den,
prosím o radu - po připojení nově zakoupeného htc one m8 USB kabelem k počítači se mi na telefonu zobrazí, že jsem připojen k PC, ale na PC nikde nevidím připojené úložiště. V HTC mám jenom interní paměť. Nevíte, čím to je? Proč není připojené úložiště vidět? Nemohu tak nic přenést do PC..

Existuje htc sync manager, ale podla mna ho nepotrebuje. Pri mojej M7 staci pripojit, 1x samozrejme chvilu pockat kym sa nainstaluju ovladace a potom telefon vidno ako klasicke datove usb zariadenie. V telefone nepreba nic zapinat, predpokladam ked to takto funguje pri M7 tak u M8 to bude obdobne.