Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co za teploty snesou komponenty a HDD v mini Pc ?

Zdravím zajímalo by mě jaký teploty snesou komponenty a HDD v mini Pc sám jsem neměřil ,ale rukou HDD vařící a dalo by se říct že celá ta krabička.Toto uváděj někde na foru.www.youtube.com

po krátkém testování různých videí jsem mi SIW zobrazilo tyto teploty - grafika 90°C, Atom 80°C, HDD 68°C ]po krátkém testování různých videí jsem mi SIW zobrazilo tyto teploty - grafika 90°C, Atom 80°C, HDD 68°C

A tohle ofic vyjádření.

Dobrý den,

Běžné provozní teploty ION PC se pohybují kolem 80°C, zařízení je tak konstruováno. Pod operačním systémem Windows jsme i při těchto teplotách nezaznamenali problémy.
Pokud provozujete přístroj při vyšší pokojové teplotě, nebo v místě dalšího zdroje tepla, může nastat přehřátí přístroje.
Doporučuji sledovat aktualizace ovladačů přímo na stránkách NVIDIA.com, řízení powermanagementu je neustále vylepšováno.

S pozdravem,

Petr Haluza
Technická podpora | Technical support

Tomu se říká byznys.
Po dvouleté povinné záruční lhůtě se ti odlepí nějaký BGAčko a bude to zralé na re-ball, který ovšem vyjde dráž než celý nový PC :-)

PS. V HDD je rovněž elektronika jako každá jiný, tj. vydrží zhruba stejně jako třeba základní deska. Plotnám a hlavě by teplo teoreticky vadit nemělo.