Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Samovolný pohyb kurzoru.

Dobrý den. Mám zajímavý problém s bezdrátovou myší, když jí nechám v klidu na stole, kurzor lehkým cukavým pohybem putuje vodorovně zprava do leva. Za minutu doputuje přes půl monitoru. Čím to může být? Dělá to i když jí otočím vzhůru nohama. Děkuji za odpověď.
Teď jsem zjistil že se kurzor pohybuje i když vytáhnu s USB ten přijímač myši, nebo jak se to jmenuje.

Našlo to něco v registru, nevím jestli to s tím má něco společného. (PUP.Optional.Spigot.A) Samozřejmě jsem tu breberku odstranil. Ale při průběhu toho testu jsem si vzpomněl na připojenou zapomenutou drátovou myš, schovanou za monitorem, když jsem s ní pohnul, okamžitě to přestalo.