Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém ze systemovym diskem

přetahoval sem asi 9giga položku ale pak sem zjistil že nemam dost místa na disku tak sem to zrušil ale disk byl a je pořad plný uvolnili se jen 4giga ale správně by se mělo uvolnit 8giga na disku sem všechno s té položky smazal ale furt sou tam jen 4giga nevíte co s tím ? :-/

Nemas nahodou v ovl.panely - historie souboru nieco aktivovane?
Asi si tam mal aj predtym len 4GB volne. Mozes skusit restartnut Win a spustit chkdsk C:
Vymaz si body obnovenia v pravy klik na disk - vlastnosti - vycistit disk - v rozsirenych moznostiach.