Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Zdravím všechny,
předem bych chtěl poděkovat všem, kteří mi na tento dotaz odpoví. Chtěl bych si kupovat nové PC, ale nejsem v tom úplný odborník a tak bych se chtěl před koupí poradit. Mám vybranou sestavu a chtěl bych vědět, jestli vše pojede tak, jak má. Můžete klidně i navrhnout vaší sestavu nebo něco poopravit. Pokud byste navrhovali vlastní sestavu, tak strop bych chtěl mít na 40 tisících.
Vidina mé sestavy by byla takováto:
Intel i7 4790K
Sapphire Radeon R290 OC Vapor-X
Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR3 1866
MSI Z97 GAMING 3 - Intel Z97
Case Phantom NTXZ 410
SSD od Intelu
1TB HDD blue od WD
A zdroj nějaký 650 W od Seasonicu by stačil?

Díky moc za odpovědi. Chtěl bych se zeptat, jak to, že je ta R290X výkonnější? Když se koukám na parametry, tak třeba rychlost grafického čipu má pomalejší, pomalejší paměti, menší propustnost např. Zajímá mě to čistě teoreticky, nijak nezpochybňuji Tvůj názor