Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový pc - nezobrazuje obraz

Dobrý podvečer.Dnes som skladal kamarátovi nový počítač no nastal jeden problém.Po celkovom zložení som počítač zapol no zistil som že sa grafika (r9 280x windforce ) nerozbehla a teda logicky aj nič nezobrazuje.Ako prvé som ju skúšal v mojom pc na zdroji 650w seasonic kde krásne nabehla a obraz zobrazovala.Tak som v tom jeho PC vymenil zdroj(500w seasonic) za 750w corsair a tak som to skúsil .....no grafika zase nič :( ...vybral som svoju grafiku (gtx 770 asus) hodil ju do jeho pc a moja grafika sa rozbehla no obraz stále nezobrazila. Nevie niekto kde môže byť chyba ? ....pretože ja nemám poňatie
link na jeho zostavu : 1a69ecd8cc6b8330194dec15fc2b6b6c + tá grafika samozrejme . Za odpovede vopred ďakujem :)

s grafikou nieje nič ...to už viem , zdrojom to tiež nieje nakoľko som už skúšal aj svoj na ktorom sa ta grafika rozbehla , ramky ? ....mohlo by to byť aj ramkami ? .....idem skúsiť ešte tie ale myslím že to bude ta matična :(