Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SSD (c)

Dobrý den chtel bych se zeptat kdyz mam na disku (C-SSD 80g) na kterem mam naistalovany system a zbyva mi tam 12G jesli se da rozbalil RAR ktery ma 40g a mel ho stazeny na disk (F) kde mam volno pres 680g. Dekuji

Donutil jsi mě zapnout notebook. Mám v něm jen a pouze 128GB SSD a na něm využívám 34 GB (i s OS) včetně 2 gigabytů hudby na odreagování. Mám na něm operační systém, všechny programy i soubory, které v notebooku potřebuju, dokonce i spoustu takových, které už bych mohl s klidem smazat. Používám ho na práci - na filmy a fotky mám doma úložiště, hry mě nebaví, jednou za dva měsíce zapnu na půl hodiny LFS. Ano, i takoví lidé existují.