Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevidí monitor

Zdravím, mám k notebooku připojený monitor a hned ze začátku mi nešlo dát max rozlišení a psalo to že monitor nepodporující technologii PnP po restart uz normálně videl philips 190WV a rozliseni slo dat vys ale ted jsem si dal k monitoru vga prodluzku a rozlisení zas nejde na víc jak 1024x768 a nevidí ho jako philips ale zas jako monitor nepodporující technologii PnP nevíte někdo co s tím? Díky

Skus to ist reklamovat a kup nieco ine, mozes skusit dlhsi VGA kabel to je vzdy lepsie. Ale aj ten moze byt naprd.

Vseobecne ale mozes na to aj prdiet ze to nerozpoznal a proste si v ovladacoch nastav spravne rozlisenie (je tam niekde zaskrtavatko v rozsirenych ze povolit nepodporovane rozlisenia), nemusi byt nutne monitor rozpoznany.

ještě je nějaký rozdíl když v tom vga kabelu je ten "plast" jak se tam zasouvají ty piny modrý a nebo černý? Kabel má konec modrý a prodlužovačka černý (nemyslím ten venkovní ale přímo to do čeho se to zasouvá