Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Linux

Zdravím. Jelikož jsem počítačový nadšenec a baví mě dělat kraviny s PC, napadlo mě změnit směr. Jelikož jsem nikdy nezkusil taje Linuxu, napadlo mě to změnit. Jsem samouk a rád bádám nad tím, proč tohle a tohle nefunguje, rozhodl jsem se přejít na vyšší level. Najdu někde nějaký super "návod" co vše se tam dá dělat ? Hledal jsem něco co je vysvětleno po lopatě ale nic jsem nenašel. Ještě mě zajímá volba distribuce. Nejspíš Ubuntu, že ? Ocením i nějaké rady na co si dávat pozor a co případně zkusit. Děkuji

Návod

Kraviny se delaji ve VirtualBoxu, mam pocit, ze uz instalace a nastaveni tohoto programu bude pro tebe vyssi level, nicmene studuj dle navodu a kdyz nebudes neco vedet, nevahej se dotazat. Pokracuj potom plynule zde v tomto dotazu (vlaknu).