Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo A319

Přeji příjemný den :)

chtěla bych se optat, zda tu má někdo zkušenosti s tímto mobilem či s touto značkou? Mám jen Lenovo tablet, který využívám velice málo, takže nemohu moc posoudit. Zajímají mě hlavně výhody a nevýhody tohoto mobilu a Vaše zkušenosti.

Děkuji :)

myslím že na telefonovanie a SMS bude postačovať (tak ako akždej) :D :D
Celkovo velmi Lenovo neberiem ako špatnu značku, ale nemyslim že je zas najlepšia, je taky lepši priemer.
Celkovo mobil, vyzerá že má parametre nie asi nejlepší, (zda sa mi že na android 4.4 je tam malo ram, skor by som siel do jedneho gb, alebo aspon 768mb, procesor tiež nieje najvykonnejši, mno zaleži ako budete telefon použivať

Ak na hry, a naročnejšie aplikace, tak asi ne, ale ak na klasicke veci, ktore sa na telefone delaj, + nejak sem tam pozriete e-mail, alebo nejaku webstranku, tak by to stačiť mohlo.

z celkového hladiska na takéto bežné používanie postačuje, no pri tom občasnom prehliadani internetu ti občas môže telefon nachvili zaseknout a podobne,... oproti staremu telefonu velu zmenu nevidim (hlavne ram zostala rovnako velka, ale system je novsi, a ten potrebuje viac ram, čiže dosť to bude často take že budete mať skoro plnu ram, a ked zapnete prehliadač a pojdete na nejaku stranku, ktora nieje prispôsobena pre telefony, tak asi to bude kusok zasekavat).
Keby ste boli ochotný priplatiť do +20€ tak vam doporučujem napríklad:
Samsung Galaxy Trend Plus (S7580) Black
alebo
GOCLEVER Quantum 500 Black Dual SIM
alebo
HUAWEI Y540 Dual SIM Black

Zazalohuj a zkus obnovu tovarniho nastaveni, treba to potom zase bude OK. Nesel bych do vymeny, pokud to nebude nutne (nevypovi soucasny telefon sluzbu). Za 2.000,- si moc nepomuzes, ano i to Lenovo A319 bude na telefonovani a sms dobre pouzitelne, ale treba poslechu hudby bych se trochu bal. Jestli chces trochu slusnejsi smartphone, je opravdu treba nasetrit vic penez. Uplny minimum je asi Lenovo A328. Nicmene pokud budes chtit neco mensiho, tak paradoxne to bude chtit jit s cenou jeste vys, pravdepodobne nejaky mensi Samsung.

Tak ten HTC zlobí už i proto, že je celkem opotřebovaný - tlačítka haprují. S cenou bych se chtěla vejít do dvou, max tří tisíc, nejsem výdělečně činná, bohužel. A znovu do telefonu z bazaru či mobilní pohotovosti jít nechci, moc dlouho to nevydrží a neumím tam vybrat správný funkční telefon.
Ten Lenovo se mi zalíbil i kvůli Dolby Digital Plus, že by měl mít dobrý zvuk. Stále váhám, no, ale mohu si ještě chvilku počkat a omrknout něco jiného, ale prd se v tom vyznám :-D

Urcite, obe Lenova A536 i A328 jsou o dost lepsi volbou nez A319, akorat ten A536 je hodne velky 5" a pri teto velikosti je rozliseni displeje 850x480 opravdu nic moc, matice je dost viditelna, ono uz u 4,5" neni o co stat, ale asi se s tim da zit, jinak bys musela financne zacvakat vic.

Myslim, ze z founu do 3.000,- mas vcelku jasno:

jestli vetsi, tak Lenovo A536 nebo A328 a pokud by mel byt mensi, tak Samsung Galaxy Trend Plus, nic lepsiho pravdepodobne nesezenes.

docela súhlasím, ten galaxy trend plus mám asi 2 roky, a zatial docela spokojenosť, celkovo nelaguje (okrem malých lagov pri prehliadaní internetu) a jede celkem svižne, samozrejme od mobilu do 3tisic KC netreba cakat super vykon, no proste takovej akurat pre bežné používanie.