Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý start PC

Dobrý den,
sestavil jsem si nový počítač. Nainstaloval zkušební OS a aktualizoval ovladače ze stránek výrobců HW. Když počítač zapnu, tak čekám asi přes minutu, než se vůbec objeví na monitoru nabídka do BIOSu. Potom najede OS. Po přihlášení do OS musím PC restartovat, protože nelze se připojit k internetu. Po restartování běží vše jak má, doku PC zase nevypnu. Poraďte prosím, kde je chyba. Děkuji.

Distancky pod doskou su len na spravnych miestach? Mimo kejs bez akehokolvek napojenia na kejs sa to sprava jak?
zdroj by som skusil nejaky normalny na test, ne cinsky noname. RAM po jednej v roznych slotoch.
A odpojit z dosky vsetko aj HDD aj mechaniky atd ze kedy to zacen startovat normalne.