Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenaběhnutí pc po přetaktování

Ahoj, dnes jsem přetaktoval CPU AMD A-3850 na 101MHz x 30, a RAM z 1600MHz na 1866MHz. Základní desku mám Msi A75A G35. Po uložení nastavení a rebootování začal pc dlouze pískat a bios už nenaběhl. Vyndal jsem baterku biosu, zase zandal, pc pak už nepípal. Můžete mi pomoci? Díky

jen frekvenci, už taktuji takto cpu často, jen ramky jsem zkoušel až teď, mb podporuje 1866MHz, ramky měly 1600MHz, tak jsem to chtěl zvýšit
všiml jsem si, že při zapojení pinu 2-3 svítí power tlačítko na casu, když je v zapojení 1-2, tak ne... dříve svítilo normálně