Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kupa novej grafiky a pamati.

Zdravim,

doteraz som fical na integrovanej Intel HD Graphics 2500. Uz mam ale trocha viac casu a hadam sa dostanem aj k hraniu. Preto zhanam nejaku kartu, co by mi vosla do skrine (max 255mm). Rad by som, aby ste mi odporucili aj nejaku pamat o velkosti aspon 8GB
Zostava:
Asus P8B75 M LE, Intel Core i3 3240(Scythe KOZUTI), RAM: 4GB DDR3 1333MHz (Kingston kit 2x 2GB) , 300GB WD Velociraptor SATA 6GB + 500GB WD green, GPU: Intel HD Graphics 2500, Sound on board, DVB-2S: Skystar HD2+CI slot+CAmodul+Skylink HD, Enermax ErPRO80+ 350W, case Thermaltake DH101, Win7 64bit, MONITOR: 29" LG 29UM65 Ultrawide

Mal som tam asi 5 mesiacov zapojenu GTX770 2GB OC, takze ziadna zmena zdroja sa konat nebude.

Osobne sa mi najviac pozdava tato:
https://www.alza.sk/asus-strix-gtx960-dc2oc-2gd5-d 2302647.htm
alebo o cca 15€ lacnejsia tato:
https://www.alza.sk/gigabyte-n960ixoc-2gd-d2303031 .htm

Dakujem za konstruktivne zhodnotenie a navrhy

S ohledem na i3 a 350W zdroj je nV 960 řešení i když se jedná o předraženou a osekanou g.kartu.
(nV960 od všech výrobců jsou si výkonnostně hodně podobné/stejné a s ohledem na 120TDP se ani nijak moc chladiči/kravál neliší)

To hranie bude ozaj obcasne (3deti najstarsie 4 roky najmladsie 0,5 roka), len na odreagovanie. Preto ziadne obr investicie, iba zlepsenie sucasneho stavu. Hratelne na danom rozliseni, ultra detaily mi netreba. Ked som tam mal tu GTX770 tak BF4 islo v pohode a to som to nemal zapojene v v slote PCI-e X16, ale v tom pomalsom.