Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem - monitor

Zdravim, mam notebook s windows XP. Mam ztmaveny monitor co nejvice to jde a nemohu ho znovu rozjasnit. Klavesa Fn funguje bez problemu ale druha klavesa pro rozjasneni je nejspis rozbita..nereaguje. Mohu nejakym jinacim zpusobem monitor rozjasnit?

Niektore stare NTB to mavali aj ako nastavenie v BIOSe.
Vseobecne ak mas spravne ovladace tak by na to mal byt aj posuvnik v ovl.panely - energia kdesi. Alebo v ovladacoch grafiky. Ale zavisi to od vyrobcu NTB ze jak to implementoval, moze to byt pomocou EC potom s tym nema nic Win ale ostava potom len BIOS ak to tam je alebo nainstalit nejake utility z webu vyrobcu ntb