Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak koupit kvalitní fotoaparát v tabletu ?

Dobrý den.
Zvažuji koupení tabletu.
Na brouzdání netem na cestách a tak..
Žádné hraní her.
Chci patrně nějaké Lenovo o úhlopříčce 7 palců , jen mě zaráží že interní fotoaparáty jsou tak 2 mpx.
Když vezmu v úvaho dotykové mobily tak mají fotoaparáty i 8 mpx.
Chci občas na cestách nějakou tu fotku pořídit i když vím že tablety primárně k focení určeny nejsou a tak by mě zajímalo jak taková fotka pak bude vypadat??
Můžete mi k tomu napsat nějaké postřehy a rady ?
Děkuji.
J

jakékoli spojení slov "kvalita" a "tablet" je výsmech

tablet je hračka pro dítka

nebo

prípadne reklamní predmet nestoudne bohatých firem, co neví, co s penezi a tak je utrácejí na zbytečnosti a navíc, pak si to ješte odečtou z daní

ješte k tem megapixelum

počet megapixelú nemá s kvalitou nic společné, počet megapixelú s ostrostí obrázku, obrazem bez eletronického šumu, správnym podánim barev, správnou expozicí, skutečne nemá nic společné

.... :puff:

Digitalni fotoaparat potrebuje aspon 3MPx, aby byly fotky kvalitni, takze je jasne, ze z tabletu se 2MPx zadnej zazrak na foceni nevyleze. Druha nemene dulezita podminka je kvalita optiky, s tablety se bezne na nejake foceni nepocita, takze tam kvalitu fotek ocekavat nemuzes a rozhodne ne u tech levnych, kvalitni optika je draha, takze pokud nejsi pripraven zaplatit aspon cca. +- 10.000 Kc, vubec na nejake foceni nemysli.