Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ultrabook, asi vadný displej...

Mám ultrabook Samsung 5 series, který má problém s LCD.
Ověřil jsem, že to není kabelem, ani špatným kontaktem. Myslím tedy že je vadný displej, jen se chci ujistit a proto se ptám vás. Je vada vyfocená na těchto obrázcich stoprocentně vadou LCD? Nebo může být na vině i něco jiného? Nerad bych koupil displej za 4K a skončil se stejným výsledkem :) Předem děkuji za rady,

www.imgup.cz

ak si skontroloval kable ktore vedu od displaya do maticnej dosky toho notebooku a je dobre zapojeny ten kabel tak potom asi vadny display mas... Skus odpojit a zase spet pripojit ten kabel ci neni nahodou len zly kontakt.
Hlavne ta ružova ciara na lavo to naznacuje.

Odpojovat a připojovat jsem to právě zkoušel, ale nemá to vůbec žádný vliv.
Kabel je taky asi v pořádku, mohl bych ho proměřit, ale je to moc pinů.

Ještě abych to upřesnil, tak ta vadná půlka displeje má strašně velkou setrvačnost.
Třeba když restartuju PC a vejdu do biosu tak jsou na levé půlce stále vidět "vypálené" ikony.