Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Váš názor na "herní" PC sestavu (15 000,-)

dobrý den , ve stavění PC sestav moc dobrý nejsem a nemám moc zkušeností. Pokusil jsem se postavit PC sestavu za 15 000,- na hraní her (medium-high). Nebudu hrát příliš náročné hry jako BF4 i když myslím že by to tento počítač mohl zvládnout. Chtěl bych vás poprosit o pomoc s výběrem komponentů , nebo stačí jen názor pokud sem neudělal nějakou blbost.

Sestava : http://www.czc.cz/5elfvi2l2ojqd8uta6an5ento2/sezna m

Procesorem sem se inspiroval zde : watch

Především si nejsem jistej zdrojem,bednou a MB ,takže jestli znáte nějakej/nějakou lepší za tu cenu. Sestava nemusí stát zrovna 15k , klidně dražší, holt budu déle na brigádě

Děkuji, Daniel.

To říká každej, že bude upgradovat a nakonec tomu většinou tak není a mění se sestava komplet. Taktovat G3258 by zvládlo dítě předškolního věku, stačí si o tom něco přečíst. Deska b85m-d3h stačí, ovšem v rev. 1.1, která zvládne i netaktovanou i5. (do sestavy za 17k se vejde i5)