Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Optimalizace nastavení myši v DOSBoxu

Přátelé, nevíte jak se správně nastavuje konfigurace v programu "DOSbox", aby myš chodila jako v DOSu, respektive aby se sesynchronizovala s myší nativní?

Zkoušel jsem laborovat s hodnotami "autolock" (příp. CTRL + F10) a "sensitivity" v dosbox.conf, stáhl jsem si z webu různé xxx-mouse.com a yyy-mouse.exe, ale stále jsem nedosáhl nic lepšího, než že mám XP-čkový kurzor zcela jinde než DOSBoxový a trefit se někam na menu je dost obtížné.

Jsou na obrazovce dva kurzory, chápu to správně? Jeden normální a jeden v okně DosBoxu. A ten vindousí nezmizí, když se do okna klikne a ani po CtrlF10? S konfigurací DosBoxu to skoro určitě nemá nic společného. Nepoužíváš nějaké obzvlášť vynikající rozšíření desktopu nebo myších funkcí?

Přesně tak, na obrazovce mám dva vzájemně se pronásledující kurzory, přičemž ten windowsovský nezmizí, ani když kliknu do okna ani při kombinaci CTRL+F10, ačkoliv mám nastaveno v dosbox.conf položku "autolock=true".

Ten DOSBox používám při práci na vzdáleném počítači, kde mám klasické nastavení 1024*768; na obou počítačích používám USB myš bez jakýchkoli rozšiřujících programů či speciálních nastavení.