Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taktování i5 2500k

Dobrý den, chtěl bych taktovat procesor, ale vůbec nevím jak na to v takových věcech se moc nevyznám a chtěl bych se to přiučit

Ptejte se na co chcete ohledně mého pc!!

Děkuji za každé rozumné odpovědi.

Taktování je hra a zábava, která ovšem vyžaduje základní znalosti o BIOSu, základní desce, chlazení a zdroji.
(procesor řady i5 K SB jde taktit až skoro do 5GHz při chlazení vzduchem)
Nikdy není určená hranice - do kolika, každý procesor je jiný a jinak testovatelný.

Na netu najdeš stovky návodů jak postupovat, za předpokladu výše zmíněného a slušného základu.