Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se spuštěním PC

Zdravím, mohl by mi někdo poradit čím by mohlo být, že mi stolní PC pár vteřin po zapnutí nereaguje. Jakmile je vidět úvodní obrazovka (stihnu se dostat i do biosu), tak chvíli na to monitor zčerná, nic není vidět, ale dioda na něm svítí normálně modře jako když všechno běží. Předem děkuji za jakékoli rady

při spuštění není žádný beep zvuk, ale normálně najede deska, avšak po pár vteřinách monitor zčerná a nejde nic dělat. když najedu do biosu tak mam čas cca 3vteřiny a pak zase obrazovka zčerná. Když vložím DVD s windowsem, tak se nestihne ani spustit bootování a hned zas ta černá obrazovka. Nemůžu dělat nic