Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ati 5970 (jede na jedno jádro)

Dobrý den,koupil jsem kartu ati 5970 je dvoujádrová,ale u her mi všude ukazuje 1gb pamět,ale má mít 2 gb a v catalytstech jsou specifikace jednoho jádra a u druhého je napsáno karta zakázána.Nevíte co s tím?Děkuji.

Tak jsem na to přišel a měl jsem pravdu karta opravdu jela na jedno jádro a důvodem byli nové ovladače které neumí zapnout crossfire na dvoujádrové grafice ati 5970 starší ovladače už to zapnuli jenže co z toho když nové ovladače nemůžu mít.Jo jinak jste neměli pravdu protože po zapnutí druhého jádra na kartě jsem měl k dispozici 2gb paměti tudíž se v crosssfire sčítají.