Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytáčecí aplikace

Ahoj
Koupil jsem si telefon z číny. Přesněji Elephone p6i. Potýkám se ale s problémem, že mi blbne aplikace na vytáčení hovorů. Jelikož se seká, mám problém příjmou či odmítnout hovor a nasledně jej třeba položit. Telefon funguje jinak skvěle, až na ty hovory. Neví někdo o nějaké aplikaci nebo způsobu jak to opravit ?

Chtěl jsem radu, ne přiblbý komentář (= .. Jedná se o chytrý telefon. Vidím to jako telefon co má umět hovory, smsky, fotit, internet, aplikace. Pokud by tam nešel foták, bych bych nasranější, protože místo hovorů píšu častěji sms. Avšak když volám, potýkám se z tímto problémem. Ještě nějaká narážka, pane Wikan ?