Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skladám Gaming PC do 750€

Zdravím, rozhodol som sa teda skúsiť UPGRADE komplet zostavy, + nejaké to chladenie, processor by som preferoval on Intelu a Grafiku nvidia, aby to všetko spolu klapalo ako má...Rád streamujem svoje hry tak ak by to pomohlo v skaldaní zrejme to je náročnejšie na precessor tak v tom prípade sa skúste prispôsobiť...
Komponenty vyberajte z default.aspx a ceny pozrejte BEZ DPH !

Chces taktovat ? , ak nie tak ber Intel Xeon.
CPU : CPU Intel Xeon E3-1231v3 (3.4GHz, LGA1150, 8MB)
MB: MSI B85M ECO - ked nehces taktovat tak je v podstate jedno aka to bude Mb
GPU: MSI GTX960 2GB, alebo 4gb
HDD:1 TB WD10EZEX 64MB SATAIII/600 7200rpm 2RZ
ZDROJ:Fortron AURUM S 400W 80PLUS GOLD
RAM : 8GB DDR3-1600MHz Kingston HyperX Fury Red
Skrinka - si vyber aka sa ti paci , ale neber eurocase a podobne shitty. Ber Coolermaster alebo corsair
Ak chces taktovat tak napis .