Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Epson L 110, L330, L550 - kterou vybrat?

Zdravim, chtel bych se poradit, ktera z techto tiskaren je nejvjodnejsi. Jedna se mi o potisk obalek, a tisk blahoprani (jednoduche barevne vzory, uprostred text.) O multifunkci se mi ani tak nejedna, ale byla by to prijemne. Jak jsem psal vyse, tak se jedna o natisknuti adresy na obalku a vytvoreni blahoprani, ktere bude barevne zpracovano (Grafickx okraj.. nic sloziteho, kolecka, tecky, srdicka atp.) Diky za pripadne pripominky.
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

- L330 - tam je nejaka chyba, chybaju relevantne info

- L110 a L550 pouzivaju rovnake cartridge - ekonomika tlace je rovnaka
- rozdiel v nich okrem toho, ze L550 je MFC, je v tom, ze L550 je robena na vacsiu zataz (viac vytlacenych stran/mesiac)

- je potrebne vediet kolko sa bude tlacit stran/mesiac, ak viac ako 2500 - ist do L550, i ked tu by som asi pouvazoval o laser/led tlaciarni

Dobře, budu tedy volit L550. Chtěl jsem se ale ještě zeptat.. mám jít do dražší L550, nebo pořídit třeba L350, která je (jak říkáte v kvalitě tisku) úplně stejná. Scnaer má taky.. L550 má navíc ten fax, který bych sice stejně využil. Takže bys volil tedy L550, nebo nižší řadu na tyhle "grafické" věci?