Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poškození čtení simky na mobilu LG

Na stařičkém mobilu LG mi přestalo fungovat čtení ze sim a tím se stal i telefon nepoužitelný. Potřeboval bych z něj dostat ty data co jsou přímo v něm (simka funguje jinde), takže jej opravit. Poškozeno to je tak, že u čtecího zařízení simkarty jsou upadlé 2 ze tří (6ti) těch zlatých výběžků (nožiček) co "tlačí" do simky. Jak na tu opravu? Lze nějak napájet např. z jiného telefonu nebo nějaký jiný nápad? Či to hodit do servisu? Díky za navedení..

tak jsme to zkusili a bohužel musím dát karlovi za pravdu, není to vhodné na učení se pájet... telefon je na srajdu, cínek nechápu kam zmizel, asi se odpařil, nedržel na tom a ani se to nepodařilo napájet... nevím, jestli to půjde ještě zachránit, přemýšlím o vyvedení drátků přímo na simku, pokud jsem nerozpájel i spoje :(