Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lumia 535 problémy s displeyem

Dobrý den, nedávno asi 3 dny zpět sem si koupil lumiu 535 a po dnu se objevily velké problémy s displeyem kdy někdy nereaguje. Chci přejet dolů a a nic se mi neposune jenom to tak poskočí a zase někdy to jede v pořádku. Abych řekl pravdu už mě to totálně se** a nevím co stím. četl sem že nejsem jediný ale nevím co stím.

Děkuji:)

To ano, ale faktem je, že spousta velkých společností odmítá dělat aplikace pro WP, neboť to pro ně nemá smysl.
Samozřejmě jich spousta je, ale chceš-li aplikaci pro YouTube, narazíš na oficiální od MS, která nefunguje (pouze otevře mobilní YouTube v prohlížeči), neboť ji Google zablokoval. Neoficiální sice jakž takž fungují, ale nyní, když Google zrušil své dosavadní YouTube API, přestanou fungovat i ty.

Pak bych si třeba rád zahrál HearthStone od Blizzardu na mobilu - nezahraju, neboť byla tato hra vydána jen pro Android a iOS, WP prý v plánu nemají.

A takto je to i u dalších. Možností jsou jen neoficiální aplikace, které často obsahují nepřeberné množství reklam, popř. jsou placené.

Nestěžuji si, byl jsem na to připraven, ale trošku mě to mrzí :)