Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budú komponenty pracovať spolu správne ?

Procesor: AMD FX-6350, 6-jadrový TurboBoost 4.20GHz, socket AM3+
Chladič procesora: vodné chladenie Cooler Master Seidon 120V
Doska: ASUS M5A97 LE R2.0, SATA3, USB3, 8-kanálové audio, 2x PCI-Express
RAM: 8GB (2x4) KIT DDR3 1600MHz
Grafická karta: SAPPHIRE R9 270X TOXIC BOOST 2GB DDR5, 6000/1150MHz, 256-bitová, 2xDVI, HDMI, DisplayPort
Pevný disk: Seagate 1000GB SATA3, 64MB cache, 7200-otáčkový
Opt.mechanika: DVD napaľovačka, SATA
Skrinka: EVOLVEO K4, červené podsvietenie vpredu
Zdroj: CORSAIR 650W, aktívne PFC, účinnosť 80+

CENA : 673.80

To ano. No problém vo Watt rozhodne nieje. Problém je v (ne)problémovej rade konkrétneho typu zdroja. Napr. taký VS650, oficiálne je to proste nekvalitný "shit". Z tých Corsair je natom najlepšie CX rada, pokiaľ nemáš jeden z nich tak si to radšej vymeň, alebo kúp istotu v podobe Seasonu..