Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnutý procesor

Zdravím, mám problém.
Mám notebook: GeForce GTX 765M
Intel(R) Core(TM) i7-4700MQ CPU @ 2.4GHz
8,00 GB RAM
Win 7 64 home premium
Problém je vtom, že jsem omylem zakázal grafickou kartu a zčernala mi obrazovka, snažil jsem se to opravit (a vtom je ten problém) a nakonec jsem našel že mám vypojit baterku a potom to zkusit. V tom nebyl problém vše šlo jak mělo, ale když jsem si chtěl zahrát nějakou hru tak mi to napsalo že nesplňuji CPU požadavky a od té doby je notebook zpomalený. V msconfig mám když dám Spuštění počítače, Upřesnit možnosti a počet procesorů mám na výběr jen jedno. (Dříve jich tam bylo více.) Myslím že jsem udělal něco s procesorem když jsem vypl tu grafickou kartu a snažil se to opravit po svém.
Nevíte prosím někdo jak by se to dalo opravit? Předem děkuji za odpověď.

Všem vám moc děkuji za ochotu a čas :)
Už je to v pohodě, udělal jsem to že jsem stáhl cpu-z které mi ukazovalo 1 jádro, najel jsem do msconfig a odškrtl jsem počet procesů dal restart a teď mi to ukazuje jak má, Využití procesoru které se mi pohybovalo od 20 do 100% teď mam okolo 10% a počítač opět zrychlil díky :)