Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype a Windows 98SE - nejde zvuk

Mám nainstalovány Windows 98SE. Skype neustále dává zprávu: počítač nemá vhodné zařízení pro zvuk. S jakou zvukovou kartou Skype pro Win98SE spolupracuje
Změna předmětu, původně "zvuková karta" (karel)

a) Přestaňte zakládat nová a nová vlákna na stejné téma.
b) Zamyslete se nad tím, k čemu slouží položka Předmět.
c) Se Skypem spolupracuje libovolná karta, která má správně nainstalované ovladače.
d) Pokud karta "hraje", pak máte pravděpodobně jen špatně nastavená Zvuková zařízení v Nastavení Skype.