Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sluchátka hrají divně

Dobrý den, kamarad vyhazoval samsung sluchatka... normalni špunty a mě to přišlo tak nějak líto a vzal sem si je.... kdyz si neco prehravam zvuk je ale utlumený a proste divny.... jako by mu neco branilo..... je mi jasný že sluchatka nebyla nová takže to bude možná tim.... chtěl bych ale vedet jestli se neda problem vyresit nejak
Změna předmětu, původně: sluchátka
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Mozno je to nejaky starsi typ. Mam tiez take podobne, idu dobre len ked je stlacene tlacidlo na nich - zrejme na prijem hovorov. Inak je zvuk tiez taky utlmeny. Udajne nokia mala nejak inak zapojene kontakty. Ale ty mas samsung... Hmm...

Udajne nokia mala

Ne udajne, Nokia to vymyslela a nechala si patentovat, potom prisel Apple, ukrad to, zkopiroval to a pozmenil po svem. Potom zacali cinani a korejci kopirovat Apple a nakonec se prizpusobila i Nokia.

Jedna se o prehozeni zeme a mikrofonu, to jest jedny sluchatka maji na konektoru: leve sluchatko, prave sluchatko, zem a mikrofon a druhe maji posledni dve obracene. V zavislosti, jak je to cele zfusovane, to bud nehraje na kompatibilnim typu prehravace (mobilu) vubec nebo tlumene. Muzes samozrejme odstrihnout konektor, koupit v elektru za par supu novy a prehodit to, ale je otazka, jestli ten cas s tim straveny nebude drazsi nez nova sluchatka.