Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PowerPoint 2007

dobrý den,mám takový menší problém.stáhla sem si PowerPoint 2007....chci si totiž dělat vlastní prezentace,jenže to nemůžu otevřít jinak než s nějakou prezentací a sama si nic vyrobit nemůžu.pomůžete mi někdo prosím?

A kamarádky to samozřejmě rozešlou všem kamarádkám ve svém seznamu a kdyby prezentace měla 50MB, stejně by ji tupě rozesilaly 3-[
Kvůli takovým "kamarádkám" jsem omezil velikost zprávy na serveru na 2MB po tom, co mi na poště běhaly přes 20MB velká videa...

Holky, mějte rozum a podobné aktivity si nechejte na soukromé maily doma.