Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomelný notebook

Zdravim, mam tento notebook cca 4 roky na hraní her, utahlo to zezačatku skoro všechny mega pařbičky, ale už cca 14 dní se mi to začlo nějak sekat, strašně to hoří, je to zpomalený když kliknu na něco trvá to dlouho, někdy to i píše že proogram neodpovídá a teď když sem si chtěl zahrát hru která i vždy šla plynule tak je jsou tam dlouhá načítání. Lidi mam strach že mi notebook odchází, prosím poraďte jak to všechno vyřešim a bude to zas jak starý, jinak prosim nepište ať si koupim novej, nemam peníz, díky.

https://www.alza.cz/acer-aspire-5830tg-2414g75mnbb -timelinex-d233567.htm Zde muj notebook

Odviruj zacni napr. MBAM v nudzaku, a otestuj HDD v HD Tune kompletny scan povrchu.

Alebo obnovit na vyrobny stav ale predtym si musis odzalohovat vsetky svoje subory apod ptz potom to bude ciste jak ked si to kupil.

P.S. toci sa vetrak? (huci to?)