Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem icq-Internet Explorer Script Error

Dobrý den, nerad otravuji ale mám problém-při každém spuštění ICQ 5,1 naWXP SP2 mi vyskočí řada chyb které se liší pouze jediným číslem v URL V názvu chybového hlášení je Internet Explorer Script Error, níže je vykřičník a u něj Anerror occured in the script on this page
Line:19
Char:9
Error:Xtraz Connector není definováno
Code:0
URL: http://icq.atlas.cz/xtraz/infofeed/index.html?bld=3 096&dst=16112&id=390462603_2&mode=1

Do you want to continue running scripts on this page?

Yes NO

Dvě téměř identické otázky , zkoušel jsem reinstalovat icq, ale bez uspěchu. Dříve to nedělalo, může mi s tím prosím někdo poradit? Nemám tušení co jsou to scripts a vážně nevím co s tím.

Tak jsem psal na Atlas a tady je odpověď.

Dobrý den,
Dekujeme za vasi pripominku, popsany problem jiz resime. Vazime si toho, ze nam nám pomahate zlepsovat obsah a sluzby portalu ATLAS.CZ.
S pozdravem
Jakub Zima

Nez kontaktujete nas HelpDesk zkuste najit odpoved na pomoc.atlas.cz

Helpdesk portalu ATLAS.CZ
mail: help@atlas.cz

PS: Pokud nas budete dale kontaktovat ohledne Vaseho problemu, vlozte do odpovedi tento email.
Prosim nemente predmet zpravy.